Aktualności » Zmiana terminu i formy zgłoszeń

Zmiana terminu i formy zgłoszeń

ZS PUT wprowadza rewolucyjne rozwiązanie. Będzie to nowa formuła zgłaszania zawodników na zawody. Kluby będą  rejestrować wszystkich swoich zawodników za pomocą strony internetowej, a następnie zgłaszać ich do zawodów oraz generować kartę zgłoszeń online. W drugim etapie rozwoju programu będzie on zdolny dokonać losowania zawodników oraz publikować listy i drabinki jeszcze przez rozpoczęciem zawodów. Dzięki implementacji tego programu ZS PUT stanie się drugim związkiem sportów walki w Polsce posiadającym takie narzędzie.

 

Ponieważ prace nad programem rejestrującym przebiegły szybciej niż zakładaliśmy, chcemy wdrożyć ten system już na  Mistrzostwa Polski 2012. W związku z tym Sędzia Główny w porozumieniu z organizatorem postanowił wydłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do 6 marca (wtorek) do godz. 23:59.

 

W najbliższym czasie kluby otrzymają drogą  mailową instrukcję obsługi programu rejestrującego. Gdyby komuś nie udało się zgłosić za jego pomocą klubu, lub gdyby wystąpiły jakieś błędy będzie możliwe w takim wypadku zgłoszenie na tradycyjnych kartach.

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 29 lutego 2012

Napisz komentarz


 

03-09.07.2017 Girne (TRNC) – GTF European Championships

 

30.09.2017 ??? – Zebranie klubów ZS PUT

 

30.09-01.10.2017 ??? – Seminarium szkoleniowe ZS PUT

 



Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do