Relacje Wszystkie

Mistrzostwa – dzień drugi

Drugi dzień Mistrzostw Polski w taekwon-do PUT stał pod znakiem konkurencji dla starszych grup wiekowych – kadetów, juniorów i seniorów. Rozegrano konkurencje układów formalnych, technik specjalnych no i przede wszystkim walk light-contact. Mimo bardzo dużej liczby zawodników w drugim dniu również zawody przebiegły bardzo sprawnie i turniej zakończył się przed godziną 20:00.

W klasyfikacji generalnej zawodów na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna LKSW Dan Świdnik prowadzona przez trenera Piotra Bernata 5. dan. Drugie miejsce zajął KS Orient Częstochowa trenowana przez trenera Zbigniewa Pawlaka 6. dan, a trzecie Opolski Klub Taekwon-do pod dowództwem trenera Łukasza Rewieńskiego 3. dan. Bardzo wysokie 6. miejsce zajął klub gospodarza Tiger Dzierżoniów szkolony przez trenera Sebastiana Maniaka 5. dan.

Dodajmy, że tradycyjnie już Sędzią Głównym zawodów był Zbigniew Pawlak, a sekretarzem Marta Brylińska. Dzięki ekspresowej pracy Marty możemy przedstawić już pełny komunikat końcowy mistrzostw.