Aktualności » “Orient” w Tatralandii

Kategoria: Z życia klubów
“Orient” w Tatralandii

Dokładnie tydzień temu czterdziestoosobowa grupa zawodniczek, zawodników, instruktorów oraz rodziców z Klubu Sportowego “Orient” wybrała się na wycieczkę do największego w Europie parku wodnego- Tatralandii na Słowacji. 

Ponieważ pogoda w pierwszej części dnia była przepiękna- słońce, upał ponad 30-stostopniowy, korzystaliśmy z licznych atrakcji na powietrzu, takich jak: zjeżdżalnie-rury, zjeżdżalnie-ślizgawki, na których korzystaliśmy ze specjalnych pontonów, baseny, fontanny, basen-rzeka, małpi gaj dla dzieci, dmuchańce, ścianki wspinaczkowe w wodzie, basen do wodnej siatkówki i koszykówki, a także basen, w którym przez animatorów prowadzony był wodny aerobic.

  
          W drugiej części dnia pogoda niestety nie była już tak łaskawa. Deszcz i burze  nie         pokrzyżowały nam jednak planów na świetną zabawę. Wewnątrz parku mieliśmy możliwość korzystania z równie dużej ilości atrakcji: zjeżdżalnie-rury, zjeżdżalnie z pontonami, zjeżdżalnie-tornado, jak również baseny z fontannami, jaquzzi, solanki, basen z wyspą-barem na środku, baseny przeznaczone specjalnie dla dzieci z atrakcjami typowo dla najmłodszych, a także basen dla amatorów nurkowania, gdzie pod wodą, za specjalną szybą, mogliśmy podziwiać piękne kolorowe rybki i rośliny wodne. 

Warto również wspomnieć o przepięknej okolicy. Tatralandia usytuowana jest w otoczeniu wielkich majestatycznych gór, których widok daje niesamowity efekt. Dodatkowo temperatura, panujące wewnątrz aquaparku, jak również temeperatura wody- około 30 stopni dawały wszystkim możliwość relaksu i przeniesienia się na jednej dzień w świat tropików.

 

Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych i dziękujemy jednocześnie wszystkim za udział. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia parku wodnego “Tatralandia”. Pozdrawiamy uczestników naszej wycieczki oraz firmę Piast-Tourist, która zapewniła dla nas transport na ten wyjazd.

Komentarzy (0)Dodał Magdalena Makowska-Grzyb, dnia: 1 lipca 2013

Napisz komentarz


 

03-09.07.2017 Girne (TRNC) – GTF European Championships

 

30.09.2017 ??? – Zebranie klubów ZS PUT

 

30.09-01.10.2017 ??? – Seminarium szkoleniowe ZS PUT

 Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do