Aktualności » SKT Tiger Dojang w Dzierżoniowie

Kategoria: Z życia klubów
SKT Tiger Dojang w Dzierżoniowie

 Po 20 latach istnienia, własnej sali doczekał się również SKT TIGER Dzierżoniów. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu całego sztabu szkoleniowego oraz wielu innych, życzliwych osób powstał Centralny Ośrodek Szkoleniowy „SKT TIGER DOJANG”. Od początku stycznia b.r. trwały prace adaptacyjne na nowej sali w centrum Dzierżoniowa.

Zgodnie z obowiązującymi wymogami sanitarnymi  zostały zrobione dwie oddzielne szatnie z pełnym węzłem sanitarnym, poczekalnia z recepcją, biuro oraz profesjonalna sala treningowa o powierzchni 265m2. Z pewnością zwiększył się komfort i bezpieczeństwo zajęć, gdyż podłoże całej sali stanowią specjalistyczne maty do taekwondo.

 

Wzdłuż jednej 20 metrowej ściany biegnie ciąg luster, które znacznie pomogą podczas ćwiczeń technicznych oraz grupowych – synchronicznych. Dodatkowo sala posiada nagłośnienie oraz jest wyposażona na stałe w projektor HD wraz z olbrzymim 8x4m ekranem. Oprócz tego, że będzie można robić analizy z zawodów, szkolenia, czy seminaria pomyślano również o innych możliwościach jak kino, czy Xbox z systemem Kinect.

 

Uroczystego otwarcia COS TIGER dokonał burmistrz miasta Dzierżoniowa Marek Piorun oraz prezes SKT TIGER Sebastian Maniak.

 

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 26 września 2013

Napisz komentarz


 

22.04.2018, Zawiercie – Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo ZS PUT

 

21-22.07.2018, Wielka Brytania – Mistrzostwa Świata TI

 

22-23.09.2018, Kraków – Seminarium szkoleniowe ZS PUT

 

13.10.2018, Świdnica – Mistrzostwa Polski Południowej Dzieci, Młodzików i Kadetów ZS PUT

 

 

 

 

 

k06 mg_3601 mg_3685 mg_4192


Zajrzyj na System reklamy Test oraz na .


Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do