Aktualności » Najpopularniejszy Marsel Castalano

Kategoria: Z życia klubów
Najpopularniejszy Marsel Castalano

Castalano


Miło nam poinformować, że Marsel Castalano trenujący już od 4 lat w Klubie Sportowym Egida został wybrany najlepszym sportowcem Powiatu Olsztyńskiego. Był to już 56 plebiscyt Gazety Olsztyńskiej gdzie zostali nagradzani sportowcy za wysokie sukcesy sportowe. W kategorii na najpopularniejszego sportowca Powiatu Olsztyńskiego Marsel zajął I miejsce.


Na Marsela można było głosować drogą SMS. Oficjalne wręczenie statuetek zostało zorganizowane podczas gali sportu w Hotelu Marina k.Olsztyna. Na gali pojawiły się najwyższe osobistości jeśli chodzi o władze Warmii i Mazur, a także gwiazdy sportu, które na co dzień można śledzić w telewizji. Marsel statuetkę otrzymał od rąk od Pani Starosty Powiatu Olsztyńskiego – Małgorzaty Chyziak. Marsel został najmłodszym w historii plebiscytu zawodnikiem, który otrzymał takie wyróżnienie.


Marsel trenuje w klubie od 4. roku życia, rocznikowo ma już 9 lat. W roku ubiegłym min zdobył 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Birmingham, 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Taekwondo, 1 miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski Taekwondo.


Warto zaznaczyć, że po za Marselem w plebiscycie brało udział jeszcze dwójka zawodników KS Egida, na których można było głosować Wiktor Augustowski oraz Kacper Oleszczak.


Wywiad z Marselem można obejrzeć tutaj:


Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 1 marca 2017

Napisz komentarz


 

10-11.02.2018, Świdnik – Międzynarodowy Kurs Instruktorski

 

17.02.2018, Olsztynek – Otwarty Puchar Polski Półn. Taekwon-do ZS PUT

 

16-18.03.2018, Ostróda – Mistrzostwa Polski w Taekwondo ZS PUT

 

22.04.2018, Zawiercie – Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo ZS PUT

 

21-22.07.2018, Wielka Brytania – Mistrzostwa Świata TI

 

 

 

 

 


Zajrzyj na System reklamy Test oraz na .


Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do