Wszystkie Z życia klubów

Klasyfikacja medalowa za 2017 rok

Przekazujemy serdeczne gratulacje wszystkim klubom, które znalazły się w klubowej klasyfikacji medalowej za rok 2017. Na ogólny wynik drużyn wpływ miały medale zdobyte z czterech rankingowych imprez ZS PUT: Polish Open Cup, Mistrzostw Europy, Międzynarodowych Mistrzostw Polski oraz Drużynowych Mistrzostw Polski.

 

W czołówce znaleźli się: Klub Sportowy ORIENT, UKS Taekwon-do Opole oraz Jastrzębskie Centrum Sportów Walki „KEIKO”.

 

Przedstawiciele klubów otrzymali pamiątkowe statuetki, które wręczono podczas tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Polski w Taekwon-do ZS PUT.

 

 

 .

Podsumowanie wszystkich klubów za rok 2017:

 

1 Klub Sportowy „Orient”  95/75/96

2 UKS Taekwondo Opole 48/51/57

3 Jastrzębskie Centrum Sportów Walki “KEIKO”  47/36/20

4 Krakowskie Centrum Taekwon-do  43/27/25

5 Lubelski Klub Sportów Walki „Dan” 28/29/26

6 Klub z Pionek 26/23/12

7 Klub z Pabianic 22/12/15

8 Klub z Olsztynka 20/14/6

9 KS Mistral  19/19/25

10 Kick Boxing Zawiercie  13/7/10

11 Taekwondo Karvina 13/7/3

12 TAGB England 12/17/13

13 Klub z Wielkopolski 12/12/16

14 TAGB Scotland 10/9/16

15 Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime  10/6/14

16 Klub Sportowy z Ostródy 9/10/14

17 Mołdawia 9/7/4

18 Russia 9/4/6

19 SKT Niedźwiedź 6/8/8

20 Team Wales 6/1/7

21 Klub z Iławy 5/3/3

22 Ukraina 5/1/7

23 Klub ze Świdnicy 4/12/15

24 Klub z Koszalina 4/5/3

25 Taekwon-do Kreli Kyosa 1 0 2 2 1 2 1 1 2 4 2 6

26 TAGB Wales 4/1/2

27 Austria  3/1/2

28 Klub ze Szczecinka 3/1/1

29 Germany NWTV 2/2/9

30 Hungary 2/2/4

31 Klub z Wołomina 2/1/5

32 Klub z Będzina 2/1/4

33 KSW Start 2/1/1

34 Total TKD Ireland  2/1/1

35 Klub z Kłobucka 1/8/2

36 Klub z Torunia 1/5/2

37 AT Drache 1/4/1

38 Akademia Taekwondo Tong-Il  1/2/2

39 Germany NWTV 1 1 7 1 1 7

40 Klub z Bełchatowa 1/1/2

41 „Ronin” Stanisławów 1/1/2

42 Tom bee team 1/0/2

43 Jacwing Goldap  0/2/0

43 UKS Wiking Łowicz  0/2/0

45 Litwa 0/1/2

46 Klub Sportowy z Siemianowic Śląskich 0/1/1

47 Armenia 0/1/0

47 PST Wrocław 0/1/0

49 Alianza Argentina 0/0/3

49 Instytut Rozwoju Sportu Kraków 0/0/3

51 TSD Ronin 0/0/2

52 Rawicki Klub Taekwon 0/0/1

53 Do-San Oleśnica 0/0/0

53 Łowicka Akademia Sportu 0/0/0

53 Warszawski Klub Taekwondo 0/0/0