Z życia klubów

246 smyków, dzieci i młodzików wzięło udział w XI Pucharze Orientu

28 października 2018 w Częstochowie odbył się XI Puchar Orientu Dzieci i Młodzików w Taekwon-do połączony z festynem rodzinnym. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowa – Pana Krzysztofa Matyjaszczyka we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy w ramach „Inicjatyw Lokalnych”. Do zawodów zgłosiło się  246 zawodników i zawodniczek ze wszystkich sekcji Klubu Sportowego Orient.

Wśród uczestników turnieju znaleźli się najmłodsi zawodnicy KS ORIENT. Sportowe wyzwanie podjęły już 3-letnie dzieci! Sportowcy zmagali się w konkurencjach technik szybkościowych, technik specjalnych, walk soft-stick oraz walk touch contact. Na zwycięzców czekały medale odlewane specjalnie na tę imprezę, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom uczestnictwa oraz klubową czapkę.
 
Poza emocjami sportowymi na dzieci czekało mnóstwo atrakcji rekreacyjnych, w których mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Częstochowy. Organizatorzy przygotowali: pięć dmuchańcy, fotobudkę, malowanie twarzy, stoisko z watą cukrową i popcornem, kolorowe balony dla każdego, malowanie twarzy, stoisko z klubowymi gadżetami, stoisko z cateringiem.
0 Udostępnień