Komunikaty

European Youth Taekwon-do Championships

European Youth Taekwon-do Championships odbędą się 6-7 września 2020 roku w Energylandii. Będzie to impreza jakiej w Polsce jeszcze nie było! Mistrzostwa Europy Młodych skierowane są dla dzieci, młodzików i kadetów ze wszystkich federacji. Wiemy, że dla dzieci ważny jest przede wszystkim udział i dobra zabawa, dlatego bez względu na wynik sportowy każdy uczestnik będzie miał fantastyczne wspomnienia.

Dla uczestników przygotowaliśmy noclegi w Western Camp w klimacie Dzikiego Zachodu. Do wyboru będą namioty indiańskie „tipi” lub wozy osadników – wszystkie klimatyzowane, w wysokim standardzie. Po zawodach zorganizujemy wielką imprezę taneczną, ogniska i wiele konkursów.

Na drugi dzień olbrzymia atrakcja – całodniowa zabawa w największym parku rozrywki w tej części świata – Energylandii. Będzie można do woli i bez kolejek jeździć najszybszą kolejką „Hyperion” oraz najwyższą drewnianą kolejką świata „Zadra”. Do tego mnóstwo mniejszych kolejek, roller-coasterów, występów cyrkowych i kaskaderskich.

[su_youtube url=”https://youtu.be/Ivhq4v8ttYo”]

Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich chętnych sportowców lubiących dobrą zabawę. Mogą wziąć w nim udział zawodnicy bez względu na przynależność organizacyjną, zarówno całe reprezentacje klubowe, jak i pojedynczy zawodnicy z rodzinami. Wszyscy będą mile widziani. Obserwujcie uważnie naszą stronę – niebawem ujawnimy więcej szczegółów.

https://www.facebook.com/events/797378804062231/

0 Udostępnień