Z życia klubów

Podsumowanie XVII Mikołajkowego Turnieju Taekwon-do

XVII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ TAEKWON-DO

11 grudnia 2021r. odbyła się kolejna edycja Mikołajkowego Turnieju Taekwon-do. Jest to impreza klubowa Krakowskiego Centrum Taekwon-do przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, będąca połączeniem zdrowej rywalizacji i zabawy – to już tradycja.

Uczestnicy mogą się sprawdzić na różnych płaszczyznach sportowych, zawrzeć nowe znajomości w klubie oraz wprowadzić rodziców w ich świat. Udział w wydarzeniu mogą wziąć początkujący oraz bardziej zaawansowani zawodnicy, tym razem było ich aż 220!

KCT organizuje również szereg zabaw dla dzieciaków. W tym roku festyn odbywał się w godzinach 10:00-16:00, a w hali znalazły się atrakcje takie jak dmuchańce, stoisko ze skręcaniem baloników, stoisko z malowaniem twarzy, a także fotobudka.

To wszystko dla adeptów klubu, aby zapamiętali ten wyjątkowy dzień i świetnie się bawili. Dla wielu były to pierwsze zawody. Konkurencje zostały podzielone ze względu na wiek, stopień oraz w przypadku technik specjalnych wzrost: Najmłodsi 2019–2017 Tor przeszkód, tempówki

Najmłodsi 2016–2015 Techniki specjalne, tempówki, soft-stick

Dzieci 2014–2013 Formy, techniki specjalne, tempówki, soft-stick

Dzieci 2012 Formy, techniki specjalne, tempówki, soft-stick albo semi- contact

Młodzicy 2011–2009 Formy, techniki specjalne, tempówki, soft-stick albo semi-contact

W organizacji turnieju pomogli instruktorzy, kadeci, byli zawodnicy, rodzice oraz przyjaciele klubu. Turniejem dowodził Rafał Żelazko – sędzia kontraktowy ZS PUT.

0 Udostępnień