Z życia klubów

Sukces trenera Jerzego Brzostowskiego

W dniu 23 lutego 2024 roku, w Hotelu Q Hotel Plus Wrocław Bielany odbyła się uroczysta Dolnośląska Gala Mistrzów Sportu, zorganizowana przez Gazetę Wrocławską. Wśród wybitnych sportowców, jednym z najjaśniejszych punktów wieczoru był triumf naszego utalentowanego trenera, Jerzego Brzostowskiego.

Srebrny Medal dla Trenera Roku Dolnego Śląska

Jerzy Brzostowski, nasz ceniony trener, zdobył prestiżowe drugie miejsce w kategorii Trener Sportowy Roku Dolnego Śląska. To zaszczytne wyróżnienie potwierdza profesjonalizm, oraz ogromny wkład w rozwój sportowy regionu.

Dumni z Naszego Trenera i Klubu

Gala była wyjątkowym wydarzeniem, a atmosfera pełna ekscytacji. To moment, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci. W tej wyjątkowej chwili Jerzy Brzostowski nie był sam – towarzyszyła mu  Alicja Tofkin. Razem stanowią niezwykle silny zespół!

Dziękujemy za Wasze Głosy!

W imieniu ZS PUT oraz samego trenera Jerzego, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy oddali na niego swoje głosy. Wasze wsparcie przyczyniło się do zdobycia tak zaszczytnego drugiego miejsca w plebiscycie. Dzięki Wam możemy cieszyć się sukcesem!

Kolejne Wyzwania Przed Nami

Jednak to nie koniec naszych emocji! Już w przyszłym tygodniu, 29 lutego, odbędzie się druga gala, również organizowana przez Gazetę Wrocławską. Tym razem naszym trenerom, Jerzemu i Alicji, przypadną zaszczytne nagrody za zwycięstwa w etapie powiatowym. Alicja odbierze nagrodę dla najlepszej zawodniczki w Powiecie Świdnickim, natomiast Jerzy zostanie uhonorowany tytułem najlepszego trenera w tym samym powiecie.

 

 
 
 
0 Udostępnień