Aktualności » Wyniki

Wyniki Polish Open Cup

wp_20161119_13_59_24_pro

19 i 20 listopada 2016 r. w Opolu odbył się Taekwon-do Polish Open Cup, główna impreza drugiego półrocza ZS PUT. W zawodach udział wzięło 524 zawodników i zawodniczek z 19 polskich klubów oraz 5 ekip zagranicznych z Ukrainy, Mołdawii, Irlandii, Czech oraz Rosji. Zawody sędziowało 50 licencjonowanych sędziów ZSPUT.

protokol-koncowy-polis-open-cup-zsput_poprawiony

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 25 listopada 2016

Ekipa PUT druga na Moravia Open

wp_20160924_22_20_53_pro

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju Moravia Open zajęła drużyna ZS PUT. Złożyły się na to wyniki 31 zawodniczek i zawodników z następujących klubów: Azja Pabianice, LKSW Dan Świdnik, Krakowskie Centrum Taekwon-do, WGSW Prime Wieliczka, IRS Kraków.

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 28 września 2016

Kategoria: Wyniki
Wyniki Polaków z MŚ w Birmingham

Birmingham 2016

W wyjeździe na MŚ do Birmingham wzięła blisko 50-osobowa ekipa Polskiej Unii Taekwon-do z następujących klubów: Agatsu Będzin, Keiko Jastrzębie, LKSW Dan Świdnik, Centrum Tangsoodo Pionki, KS Egida Olsztynek, ITR Iława, Tiger Wielkopolska, Gryf Świdnica, KS Orient Częstochowa i KCT Kraków. Poniżej przedstawiamy wyniki Polaków.

2 komentarzeDodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 29 lipca 2016

Kategoria: Relacje Wyniki
Polacy Wicemistrzami Świata!

MŚ Birmingham PUT

W trakcie Mistrzostw Świata Tae Kwon-Do International, które odbyły się w ubiegły weekend w angielskim Birmingham nasi reprezentanci zajęli 2. miejsce w turnieju drużynowym mężczyzn, zaś nasze reprezentantki zdobyło 3. miejsce w turnieju kobiet. Łącznie nasz kraj reprezentowało ponad 45 zawodniczek i zawodników z klubów ZS PUT. Szczegółową relację z wyjazdu oraz wyniki zamieścimy niebawem.

Komentarzy (1)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 19 lipca 2016

V Puchar Pabianic

21 maja miał miejsce 5. Puchar Pabianic w Taekwondo organizowany przez PKSW Azja oraz Starostwo Powiatowe w Pabianicach. W zawodach wzięło udział 147 zawodników z 6 klubów. Zawody organizowane były dla zawodników i zawodniczek do 18 roku życia.

Konkurencje były typowe dla zawodów organizowanych przez ZS PUT, ale były również konkurencje dodatkowe tj. tor przeszkód oraz osobna konkurencja układów saju jirugi / saju makgi, a także konkurencje układów synchronicznych i mistrz układów (w systemie pucharowym, gdzie dwójka zawodników jednocześnie wykonuje układ wskazany przez sędziego). Jak co roku każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę oraz paczkę z upominkami.

W tym roku po raz pierwszy wprowadzono końcową klasyfikację drużynową, w której zwyciężył LKSW DAN, na 2 miejscu (jako gospodarze nie brani pod uwagę w klasyfikacji końcowej) PKSW Azja, na 3 Gryf Świdnica, a na 4 TSD Pionki.

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 8 czerwca 2016

Krakowianie podbili Kijów

WP_20160507_09_33_31_Pro

7 zawodników Krakowskiego Centrum Taekwon-do pod kierownictwem trenera Mikołaja Kotowicza 5. dan wzięła udział w III Wszechukraińskim Turnieju Taekwon-do. W zawodach wywalczyli oni aż 8 medali w tym 5 złotych.

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 9 maja 2016

DMP – gospodarze zdeklasowali

DMP 2016

24 kwietnia odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do ZS PUT. Udział w nich wzięło 292 zawodników z 12 klubów. Jest to o prawie połowę więcej niż w ubiegłym roku. Dzieci i młodzicy rywalizowali w tempówkach i walkach na softy. Starsze grupy miały walki doublematch, tag team oraz drużynowe. Najlepszą drużyną okazał się KS Orient Częstochowa, który zdobył tyle medali, co trzy kolejne ekipy razem wzięte. O szczegółowych wynikach można przeczytać poniżej.

Protokół Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawiercie 2016

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 27 kwietnia 2016

Z wizytą w Czechach

ostravagrupowe

9 kwietnia w Ostrawie (Czechy) odbył się turniej TKD dla dzieci “Ippon Cup 2016”. W towarzyskiej imprezie, której organizatorem był instruktor Kamil Šamal goszczący ostatnio regularnie na imprezach PUT, wystartowało ponad 130 najmłodszych zawodników z 12 klubów Czech i Polski. Biało-czerwone barwy reprezentowały ekipy KS Orient i LKSW Dan, które u naszych sąsiadów wywalczyły pokaźną kolekcję medali.