Wszystkie

Gladius Cup – rejestracja i dodatkowe konkurencje

6 października upływa termin zgłoszeń na Gladius Cup 2013. Rejestrację do konkurencji walk semi-contact i light-contact prowadzimy przez PRL (Program Rejestrująco-Losujący). Do pozostałych konkurencji zgłaszamy kluby mailowo na adres: biuro@put.org.pl. Kluby nowe, nie posiadające nadanych loginów i haseł prosimy i kontakt z panią Martą Brylińską tel. 535 174 423.

 

Jednocześnie informujemy, że wprowadzone zostały nowe konkurencje tj. walki kick-light (dla juniorów) oraz full-contact (dla seniorów) oraz walki semi-contact (dla dzieci z rocznika 2005). Szczegółowe informacje znajdują się w rozwinięciu wiadomości.

 

W odpowiedzi na zainteresowanie trenerów uprzejmie informujemy, że rozszerzone zostały konkurencje, które rozegrane zostaną na turnieju Gladius Cup 2013. Oprócz konkurencji zawartych w komunikacie rozegrane zostaną dodatkowo formuły light-kick i full-contact. W uzgodnienu z Sędzia Głównym zawodów informujemy, że zawodnicy w kategoriach wiekowych kadet, junior i senior startować będą mogli w jednej lub dwóch wybranych przez siebie formułach z następujących:

kadet: semi-contact, light-contact
junior: semi-contact, light-contact, light-kick
senior: semi-contact, light-contact, full-contact

Dodatkowo informujemy, że wszystkie z wyżej wymienionych formuł rozgrywane będą na planszach. Walki toczone będą na dystansie dwóch rund po 1,5 minuty z przerwą 0,5 minuty.

 

Program rejestrujący jest już aktywny.

Adres: www.put.org.pl/zapisy

Można się zgłaszać, wszystkie nowe kluby proszę aby pisały sms-a do Marty Brylińskiej na nr tel. 535 174 423 lub e-maila na biuro@put.org.pl o login i hasło do programu. Przez program elektroniczny rejestrujemy tylko semi i light. Pozostałe konkurencje zgłaszamy w e-mailu na adres: biuro@put.org.pl (podajecie: nazwa klubu, kontakt do osoby odpowiedzialnej, listę zawodników i zawodniczek. Tu również umieszczamy info. dotyczące: dzieci do walk na pałki, konkurencji technicznych, juniorów i seniorów po kolei z rozgraniczeniem na light kick i full: imię i nazwisko zawodnika rocznik kategoria. Dodatkowo przy juniorach i seniorach proszę zaznaczyć w e-mailu kto jest początkujący (pierwszy start w zawodach), a kto zaawansowany. Termin zgłoszeń upływa 06.10.2013 r. Drabinki przygotowywane będą wcześniej, nie będzie możliwości dopisywania zawodników.

UWAGA: Na prośbę trenerów rozegrana zostanie dodatkowa konkurencja semi-contact dzieci z rocznika 2005. Startujących w tej konkurencji proszę zgłaszać e-mailem na adres: biuro@put.org.pl podając imię i nazwisko oraz dokładny faktyczny wzrost dziecka. Osoby startujące w tej konkurencji muszą mieć aktualne badania od lekarza sportowego.

0 Udostępnień