Aktualności » Znakomita porcja wiedzy

Kategoria: Relacje
Znakomita porcja wiedzy

seminarium szkoleniowe - 38


Znakomitą porcję wiedzy mogli przyswoić uczestnicy seminarium szkoleniowego dla instruktorów Polskiej Unii Taekwon-do. 21 lutego w sali treningowej KS Orient Częstochowa zebrało się 24 instruktorów z całej Polski, którzy na co dzień pracują z dziećmi i młodzieżą.

 

W ramach szkolenia dr Krzysztof Wrześniewski z krakowskiej AWF uczył sposobów radzenia sobie ze stresem prezentując nie tylko ciekawy wykład ale również przeprowadził treningi mentalne. W dalszej części szkolenia psycholog sportu pokazał jak radzić sobie z zachowaniami trudnymi przy użyciu metod teorii behawioralnej.

 

Trener Marcin Dziliński z Ostródy zrealizował trening pokazowy z udziałem grupy dzieci, na którym pokazał jak bezpiecznie i w zabawowej formie wprowadzać elementy semi-contactu. Podzielił się też swoimi doświadczeniami w pracy z dziećmi oraz zaprezentował jak działa nowoczesny trening funkcjonalny, stanowiący ofertę dla rodziców. W przerwach między wykładami uczestnikom seminarium dane też było wykazać się swoją sprawnością fizyczną mierząc się ze skomplikowanymi ćwiczeniami na drabinkach koordynacyjnych.

Wszyscy uczestnicy seminarium bardzo sobie chwalili zarówno wybór tematyki, jak i sposób poprowadzenia zajęć. Świadczy o tym też fakt, iż szkolenie trwało ponad 2 godziny dłużej, niż pierwotnie planowano.

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 24 lutego 2016

Napisz komentarz


 

 

21-22.07.2018, Wielka Brytania – Mistrzostwa Świata TI

 

22-23.09.2018, Kraków – Seminarium szkoleniowe ZS PUT

 

04-07.10.2018, Armenia – GTF Taekwon-Do European Open Cup 2018

 

13.10.2018, Świdnica – Mistrzostwa Polski Południowej Dzieci, Młodzików i Kadetów ZS PUT

 

 

 

 

 

015 d09 DSC_0206 mg_5109


Zajrzyj na System reklamy Test oraz na .


Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do