Aktualności » Najpopularniejszy Marsel Castalano

Kategoria: Z życia klubów
Najpopularniejszy Marsel Castalano

Castalano


Miło nam poinformować, że Marsel Castalano trenujący już od 4 lat w Klubie Sportowym Egida został wybrany najlepszym sportowcem Powiatu Olsztyńskiego. Był to już 56 plebiscyt Gazety Olsztyńskiej gdzie zostali nagradzani sportowcy za wysokie sukcesy sportowe. W kategorii na najpopularniejszego sportowca Powiatu Olsztyńskiego Marsel zajął I miejsce.


Na Marsela można było głosować drogą SMS. Oficjalne wręczenie statuetek zostało zorganizowane podczas gali sportu w Hotelu Marina k.Olsztyna. Na gali pojawiły się najwyższe osobistości jeśli chodzi o władze Warmii i Mazur, a także gwiazdy sportu, które na co dzień można śledzić w telewizji. Marsel statuetkę otrzymał od rąk od Pani Starosty Powiatu Olsztyńskiego – Małgorzaty Chyziak. Marsel został najmłodszym w historii plebiscytu zawodnikiem, który otrzymał takie wyróżnienie.


Marsel trenuje w klubie od 4. roku życia, rocznikowo ma już 9 lat. W roku ubiegłym min zdobył 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Birmingham, 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Taekwondo, 1 miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski Taekwondo.


Warto zaznaczyć, że po za Marselem w plebiscycie brało udział jeszcze dwójka zawodników KS Egida, na których można było głosować Wiktor Augustowski oraz Kacper Oleszczak.


Wywiad z Marselem można obejrzeć tutaj:


Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 1 marca 2017

Napisz komentarz


 

 

21-22.07.2018, Wielka Brytania – Mistrzostwa Świata TI

 

22-23.09.2018, Kraków – Seminarium szkoleniowe ZS PUT

 

04-07.10.2018, Armenia – GTF Taekwon-Do European Open Cup 2018

 

13.10.2018, Świdnica – Mistrzostwa Polski Południowej Dzieci, Młodzików i Kadetów ZS PUT

 

 

 

 

 

eu08 IMG_0717 mg_3964 mg_4690


Zajrzyj na System reklamy Test oraz na .


Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2018 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do