Z życia klubów

Charakter wilka w ciele sportowca! Akademia Sztuk Walki WATAHA w PUT!

„Naszym symbolem jest wilk – zwierzę niezależne, waleczne, silne, wytrwałe, inteligentne i odważne. Naszym celem jest wychowywanie mistrzów sportu. Naszą pasją są sporty walki. Naszą siłą – młodość.”

 
ASW WATAHA to klub prowadzony przez trenerkę taekwon-do Magdalenę Makowską-Grzyb IV Dan oraz trenera taekwon-do i instruktora kickboxingu PZKB Mateusza Grzyba I Dan. 
 

Jedna z grup zlokalizowana jest w Pajęcznie i działa od 2007 roku. Pod szyldem ASW WATAHA klub rozpoczął działalność z początkiem 2018 roku. 

We wrześniu 2018 roku wystartowała druga sekcja Watahy – Mykanów. Z początkiem roku szkolnego 2020/2021 ruszyła kolejna grupa – Częstochowa.

Poza treningami taekwon-do klub prowadzi treningi sportowe dla maluchów z rodzicami, treningi kickboxingu dla młodzieży i dorosłych oraz grupę dedykowaną dla kobiet. Ponad to WATAHA organizuje półkolonie i kursy samoobrony. Klub działa w oparciu o autorskie plany treningowe i oczywiście ogrom pasji osób zaangażowanych jego funkcjonowanie.

Wśród wychowanków WATAHY są Mistrzowie Polski w Taekwon-do, laureaci Pucharów Polski i turniejów ogólnopolskich w taekwon-do i kickboxingu, a także laureaci Pucharu Europy w Taekwon-do.

0 Udostępnień