Relacje

VI Puchar Krakowa w Taekwon-do – relacja z zawodów

18 maja 2024 roku w nowohuckiej hali Com Com Zone odbyła się VI edycja Pucharu Krakowa, przyciągając rekordową liczbę 363 zawodników i zawodniczek z 11 klubów. To coroczne wydarzenie organizowane przez Krakowskie Centrum Taewkwon-do oraz ZS PUT przyciągnęło pasjonatów taekwon-do z różnych kategorii wiekowych.

 

Start najmłodszych zawodników

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:00, kiedy to dzieci wraz z rodzicami zaczęły gromadzić się w hali. Najmłodsi uczestnicy, w wieku 6-7 lat, rywalizowali w takich kategoriach jak tempówki, walki soft stick, techniki specjalne oraz układy formalne. 8 i 9 latkowie walczyli w formach, technikach specjalnych, tempówkach, walkach soft-stick albo semi-contact Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy wspierają swoje pociechy i pomagają im rozwijać sportową pasję.

Zmagania młodzików i kadetów

Po zakończeniu konkurencji najmłodszych na arenę wkroczyli młodzicy. Młodzicy rywalizowali w formach, technikach specjalnych, tempówków (dollyo chagi), soft-stickach albo semi-contact. Kadeci natomiast zmierzyli się w formach, technikach specjalnych, semi-contact oraz light-contact. Poziom rywalizacji był niezwykle wysoki, a walka o medale zacięta.

Gratulacje i podziękowania

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników za ich determinację i osiągnięcia! Gratulujemy również Krakowskiemu Centrum Taekwon-do za zorganizowanie tak dużego wydarzenia! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia – uczestnikom, sędziom, trenerom, pomocnikom oraz rodzicom.

Protokół końcowy i galeria zdjęć

Pełną galerie zdjęć znajdziecie na naszym facebookowym profilu.

0 Udostępnień