Aktualności » Ekipa PUT druga na Moravia Open

Ekipa PUT druga na Moravia Open

wp_20160924_22_20_53_pro

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju Moravia Open zajęła drużyna ZS PUT. Złożyły się na to wyniki 31 zawodniczek i zawodników z następujących klubów: Azja Pabianice, LKSW Dan Świdnik, Krakowskie Centrum Taekwon-do, WGSW Prime Wieliczka, IRS Kraków.

 

Moravia Open – wyniki

 

Seniorzy

Adam Zięba (KCT Kraków) – 1. m. light-contact, 1. m. pointfightng -64 kg

Sebastian Chudzik (LKSW Dan Świdnik) – 1 m. pointfighting -72 kg, 1 m. pointfighting Best of the Best

Jakub Włodarz (KCT Kraków) – 1. m. pointfighting -78 kg

Mateusz Kopciński (KCT Kraków) – 2. m. light-contact -85 kg

Dobrochna Dolicka (KCT Kraków) – 2. light-contact, 2. m. pointfighting -57 kg

Michał Gąsiorczyk (IRS Kraków)– 2. m. pointfighting -71 kg

Drużyna seniorów w składzie: Michał Gąsiorczyk (IRS Kraków), Michał Krupa, Adam Zięba, Jakub Włodarz, Mateusz Kopciński (wszyscy KCT Kraków) – 2. m. light-contact

 

Juniorzy

Patryk Jagodziński (Azja Pabianice) – 1. m. pointfighting

Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik) – 1 m. pointfighting -70 kg, 3 m. light-contact -70 kg

Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik) 1 m. pointfighting od 4.kup -63 kg

Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik) – 1 m. pointfighting 10-5.kup -57 kg

Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik) – 1 m. pointfighting 10-5.kup -57 kg

Daniel Marciszkiewicz (LKSW Dan Świdnik) – 1 m. pointfighting 10-5.kup +75 kg

Karolina Nowak (KCT Kraków) – 2. m. light-contact, 3. m. pointfighting -58 kg

Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik) – 2 m. pointfighting 4.kup -57 kg

Bartosz Adamek (WGSW Prime) – 2. m. pointfighting -75 kg

Szymon Mamoń (WGSW Prime) – 3. m. pointfighting -63 kg

 

Kadeci starsi

Michał Podborski – 1. m. pointfighting,

Filip Suder – 1. m. pointfighting , 2. m. light-contact light-contact , 3. m. w techniki specjalne

Kasper Śmiałkowski (Azja Pabianice) – 1. m. układy, 2. m. light-contact

Szymon Śmiałkowski (Azja Pabianice) – 1. m. pointfighting

Jacek Nielipiński – 1. m. light-contact

Emilia Wójcik – 1. m. w pointfighting

Mateusz Kucharz (WGSW Prime) – 2. m. pointfighting,

Dominik Kiełbowicz (WGSW Prime) – 2. m. light-contact

Oliwier Baranowski (Azja Pabianice) – 3. m. pointfighting

Zuzanna Śmiałkowska (Azja Pabianice) – 3. m. light-contact

Drużyna chłopców w składzie: Oliwier Baranowski (Azja Pabianice), Mateusz Kucharz, Dominik Kiełbowicz, Jacek Nielipiński, Mateusz Suder (wszyscy WGSW Prime) – 2. m. light-contact

 

Kadeci młodsi

Krystian Kowalski (Azja Pabianice) – 1. m. układy i 1. m. soft-stick

Zosia Urbaniec – 1. m. w soft-stick.

 

Opiekę trenerską sprawowali:

– Piotr Bernat,

– Mikołaj Kotowicz,

– Adam Wargal,

– Grzegorz Sokołowski,

– Aleksandra Raźny.

Komentarzy (0)Dodał Mikołaj Kotowicz, dnia: 28 września 2016

Napisz komentarz


 

23.04.2017 Zawiercie – Drużynowe Mistrzostwa Polski ZS PUT

 

13-14.05.2017 Kiszyniów (Mołdawia) – GTF Open European Cup

 

??.05.2017 Częstochowa – Kurs sędziego międzynarodowego TI

 

??.05.2017 Ostróda – Kurs sędziego międzynarodowego TI

 

24-25.06.2017 Częstochowa – Open European Championships

 

 



Przejrzyj ale także .

put
Admin | Created by All4Net.pl - Pozycjonowanie Stron Częstochowa
Wszelkie prawa © 2017 Związek Sportowy - Polska Unia Taekwon-do