Komunikaty

Zmiana terminu i formy zgłoszeń

ZS PUT wprowadza rewolucyjne rozwiązanie. Będzie to nowa formuła zgłaszania zawodników na zawody. Kluby będą  rejestrować wszystkich swoich zawodników za pomocą strony internetowej, a następnie zgłaszać ich do zawodów oraz generować kartę zgłoszeń online. W drugim etapie rozwoju programu będzie on zdolny dokonać losowania zawodników oraz publikować listy i drabinki jeszcze przez rozpoczęciem zawodów. Dzięki implementacji tego programu ZS PUT stanie się drugim związkiem sportów walki w Polsce posiadającym takie narzędzie.

 

Ponieważ prace nad programem rejestrującym przebiegły szybciej niż zakładaliśmy, chcemy wdrożyć ten system już na  Mistrzostwa Polski 2012. W związku z tym Sędzia Główny w porozumieniu z organizatorem postanowił wydłużyć termin przyjmowania zgłoszeń do 6 marca (wtorek) do godz. 23:59.

 

W najbliższym czasie kluby otrzymają drogą  mailową instrukcję obsługi programu rejestrującego. Gdyby komuś nie udało się zgłosić za jego pomocą klubu, lub gdyby wystąpiły jakieś błędy będzie możliwe w takim wypadku zgłoszenie na tradycyjnych kartach.

0 Udostępnień